Młodszy Specjalista ds. Księgowości
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
Projektanci Kariery
21. 8. 2024

Firma Projektanci Kariery to sprawdzony i elastyczny partner w zakresie outsourcingu pracowniczego, międzynarodowej rekrutacji oraz wsparcia HR przedsiębiorstw. Jesteśmy grupą profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla biznesu z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Sprawnie operujemy w obszarze HR na rynku polskim oraz na rynkach międzynarodowych od ponad dwudziestu lat. Jesteśmy agencją zatrudnienia wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9748.

Obowiązki

  • weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym
  • dekretacja i ewidencja księgowa dokumentów księgowych
  • analiza rozrachunków, uzgadnianie sald
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w organizacji
  • komunikacja z innymi działami
  • współpraca z biurem rachunkowym
  • sporządzanie wewnętrznych i zewnętrznych raportów i zestawień

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe: rachunkowość i prawo pracy
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • min 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku, doświadczenie zdobyte w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem
  • znajomość systemów Comarch – warunek konieczny
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • wysoka motywacja do pracy i sumienność, zaangażowanie, dokładność
  • zdolności analityczne

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premię i bonusy
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • jasną ścieżkę kariery oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • indywidualny program szkoleniowy
  • pracę w przyjaznej atmosferze w wielokulturowym zespole
  • wsparcie współpracowników w adaptacji
  • ubezpieczenia na życie oraz dofinansowanie do karty multisport
  • spotkania integracyjne

  • Praca Opole
  • Specjalista ds. ofertowania Opole
  • Specjalista ds. Zarządzania Opole
  • Specjalista ds. Eksportu Opole
  • Specjalista ds. transportu Opole
  • Specjalista ds. HR Opole
  • Specjalista ds. turystyki Opole
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Opole
  • Specjalista ds. finansów Opole
  • Specjalista ds. reklamy Opole
  • Specjalista ds. telekomunikacji Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544