Młodszy specjalista ds. księgowości
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
18. 4. 2024

Jesteś absolwentem/ką kierunku finanse lub ekonomia? Masz za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe w tym obszarze i poszukujesz możliwości rozwoju i zdobycia dalszego doświadczenia?

Świetnie się składa!Daj się poznać! Poszukujemy osób z różnym poziomem doświadczenia, na terenie Szczecina i okolic!

Oczekujemy

  • wykształcenia ekonomicznego lub pokrewnego
  • biegłej obsługi komputera i znajomości pakietu MS Office
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • komunikatywnej znajomości przynajmniej jednego języka obcego (angielski lub niemiecki)
  • doskonałej organizacji pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • premie roczne i świąteczne
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • szkolenia

Zadania

  • wystawianie faktur
  • kontrola faktur zakupowych
  • wstępna dekretacja faktur
  • sporządzanie raportów
  • wypełnianie sprawozdań GUS
  • prace administracyjne

  • Praca Szczecin
  • Specjalista ds. Zakupów Szczecin
  • Specjalista ds. marketingu Szczecin
  • Specjalista ds. ofertowania Szczecin
  • Specjalista ds. Zarządzania Szczecin
  • Specjalista ds. Eksportu Szczecin
  • Specjalista ds. transportu Szczecin
  • Specjalista ds. HR Szczecin
  • Specjalista ds. turystyki Szczecin
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Szczecin
  • Specjalista ds. finansów Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179