Młodszy specjalista ds. kosztorysowania
  • Bielany wrocławskie
, Bielany wrocławskie, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 4. 2024

Masz już za sobą pierwsze doświadczenia w przygotowywaniu kosztorysów budowlanych? Czujesz że to czas na kolejny krok w Twojej karierze?

Skontaktuj się z nami i daj się poznać! Może szukamy właśnie Ciebie?

Oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku - ok.1,5 roku
  • biegłej znajomości programu Excel
  • znajomości programu AutoCAD
  • umiejętności czytania rysunków technicznych
  • dokładności, zaangażowania oraz odpowiedzialności za powierzone zadania
  • kreatywności w myśleniu i działaniu
  • zorientowania na cel
  • przyjaznego usposobienia :)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • odpowiedzialną oraz interesującą pracę w rozwijającej się firmie
  • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • umowę o pracę (pełny etat, stacjonarnie)
  • pakiet benefitów

Zadania

  • obliczenia przedmiarów robót oraz wycen robót
  • kosztorysowanie robót budowlanych
  • wysyłanie zapytań ofertowych oraz ich analiza ekonomiczna i techniczna
  • wsparcie głównego kosztorysanta

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

114 102
18 448