Młodszy specjalista ds. kosztorysowania
  • Sobota (pow. poznański, gm. Rokietnica), ul. Poznańska 43
wielkopolskie, Sobota (pow. poznański, gm. Rokietnica), ul. Poznańska 43, wielkopolskie, Polska
POZ BRUK Sp. z o.o. sp. j.
7. 9. 2024

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 35 lat odnoszącą sukcesy na polskim rynku. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie kosztorysów i ofert konstrukcji z prefabrykatów żelbetowych
  • Analiza dokumentacji projektowej
  • Wyceny produktów niestandardowych
  • Inne prace biurowe

Nasze wymagania

  • Status studenta kierunku budownictwa  (konstrukcje budowlane i inżynierskie)
  • Znajomość MS Office, AutoCAD
  • Znajomość prawa budowlanego, rozporządzeń branżowych, norm projektowych

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Elastyczne godziny pracy
  • Kartę MultiSport
  • Ubezpieczenie
  • Dofinansowanie do żłobka i przedszkola
  • Zniżki na produkty Pozbruk

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567