Młodszy Specjalista ds. Kontrolingu
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Air Liquide Polska Sp. z o.o.
17. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wyników finansowych i operacyjnych
  • Udział w procesach związanych z zamknięciem miesiąca, weryfikacja poprawności księgowań
  • Sporządzanie zarządczych raportów finansowych
  • Udział w procesie budżetowania
  • Kontrola przebiegu realizacji budżetu rocznego firmy
  • Przygotowywanie prezentacji na potrzeby zarządu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat studiów (finanse, ekonomia, zarządzanie)
  • Zaangażowanie, chęć rozwoju i zdobywania nowych umiejętności
  • Zdolności organizacyjne, komunikatywność, umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania
  • wniosków
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz pracy w zespole
  • Praktyczna znajomość programu MS Excel
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość PowerBI

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • Możliwość rozwoju - udział w ciekawych projektach
  • Dużą samodzielność w realizacji zadań
  • Pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z możliwością ograniczonej pracy zdalnej
  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, w tym. m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Karta MultiSport, 3 dodatkowe pełnopłatne dni urlopu (w skali roku)
  • Narzędzia pracy - telefon, laptop

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Kraków
  • Specjalista ds. finansów Kraków
  • Specjalista ds. reklamy Kraków
  • Specjalista ds. telekomunikacji Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544