Młodszy specjalista ds. kontroli projektów graficznych
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Erbi Sp. z o.o.
30. 8. 2024

Profilem naszej produkcji są przede wszystkim opakowania farmaceutyczne oraz kosmetyczne, jak również ulotki jedno i wielokolorowe.Działamy na rynku już od 1993 roku. Przez ten czas ciągle poszerzamy naszą ofertę, aby zaoferować klientom najbardziej kompleksową usługę.

Obowiązki

  • wykonywanie kontroli projektów graficznych zgodnie z wymaganiami Klienta, standardami firmy i normami przedmiotowym,
  • identyfikowanie, raportowanie i analizowanie błędów jakościowych w procesie kontroli projektów graficznych,
  • zbieranie danych do analiz jakościowych i raportów

Wymagania

  • biegła obsługa komputera (pakiet MS Office: Word i Acrobat Reader Pro)
  • wykształcenie minimum średnie,
  • zdolności analityczne, dokładność,
  • umiejętność egzekwowania i przestrzegania ustaleń,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • umowa o pracę i stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagradzanie,
  • szkolenia wdrażające,
  • podnoszenie kwalifikacji, możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
  • benefity – dofinansowanie opieki medycznej i karty sportowo-rekreacyjnej

  • mile widziana znajomość zasad GMP i procedur obowiązujących w firmach farmaceutycznych,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • mile widziana znajomość norm ISO 9001, ISO 14001,

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Łódź
  • Specjalista ds. finansów Łódź
  • Specjalista ds. reklamy Łódź
  • Specjalista ds. telekomunikacji Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544