Młodszy Specjalista ds. Kontroli Merytorycznej Materiałów
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Telewizja Puls Sp. z o.o.
9. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • merytoryka polskich wersji materiałów emisyjnych opracowanych przez studia dźwiękowe,
  • wyznaczanie miejsc na przerwy reklamowe,
  • określanie odpowiedniej certyfikacji wiekowej do wszystkich programów znajdujących się w bibliotece stacji,
  • uzupełnianie danych w systemie Provys,
  • praca z programem MAM (archiwum cyfrowe),
  • współudział w tworzeniu tytułów do nowo zakupionych programów,
  • kolaudacja programów produkowanych na zlecenie stacji,
  • tworzenie napisów dla osób z dysfunkcją narządu słuchu,
  • kolaudowanie opracowanych udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami (napisy, audiodeskrypcja, tłumacz migowy)

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziana polonistyka)
  • znajomość języka angielskiego (minimum stopień komunikatywny)
  • umiejętność pracy pod presją czasu i radzenia sobie ze stresem
  • umiejętność pracy w zespole, bezkonfliktowość
  • umiejętność planowania i organizowania własnego czasu pracy
  • wysoka skrupulatność
  • dedykowanie się swojej pracy, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • dobra znajomość obsługi komputera (Excel, Power Point, etc.)

To oferujemy

  • Umowę o pracę – pełny etat
  • Dofinansowanie karty sportowej i opiekę medyczną
  • Bezpłatne zajęcia sportowe w siedzibie firmy
  • Bezpłatne miejsca parkingowe tuż przy budynku Stacji
  • A poza tym: szkolenia, lekcje angielskiego, wyjazdy i spotkania integracyjne

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370