Młodszy Specjalista ds. kontroli jakości
  • Turza (pow. zawierciański, gm. Łazy)
śląskie, Turza (pow. zawierciański, gm. Łazy), śląskie, Polska
FOB-decor Sp. z o.o.
7. 5. 2024

Firma FOB-Decor jest producentem zamknięć aluminiowych, będąc częścią grupy inwestycyjnej TradepolGroup. Nasza historia to nie tylko aluminium, to również ponad 100 lat doświadczenia, odwaga w innowacjach i pełne pasji projekty.

Dołącz do nas, aby być częścią firmy, która kształtuje przyszłość branży zamknięć aluminiowych i daje możliwość realizacji Twoich aspiracji zawodowych. Jesteśmy przekonani, że razem możemy osiągnąć nie tylko wyjątkowe wyniki, ale także stworzyć produkty, które przedefiniują standardy estetyki i jakości. Czekamy na Ciebie, abyś mógł/a dołączyć do naszej pasjonującej      i pełnej wyzwań rodziny FOB-Decor.

W naszej firmie tworzymy zamknięcia, które nadają opakowaniom prawdziwie królewski charakter, wypełniony finezją i elegancją. Nasza misja polega na pomaganiu naszym klientom  w doskonaleniu ich opakowań poprzez perfekcyjne zamknięcia. Dzięki naszej elastyczności, jesteśmy w stanie dostarczyć idealne rozwiązanie dla Twojego produktu, niezależnie od jego rodzaju. Nasza oferta obejmuje rozmaite zamknięcia, począwszy od PILFER PROOF i PILFER PROOF PREMIUM, aż po zamknięcia typu GPI, MCA oraz TWIST-OFF.

Zakres obowiązków:

  • Kontrola surowców wejściowych, ewidencja świadectw jakości, atestów i dopuszczenia do kontaktu

    z żywnością,
  • Prowadzenie kontroli i oceny jakości produktu, usługi, surowca,
  • Nadzorowanie wykonywania prób wdrażanych surowców,
  • Wykonywanie nadzoru nad wyrobem niezgodnym,
  • Przygotowywanie danych do analizy,
  • Nadzorowanie sprzętu kontrolno–pomiarowego,
  • Inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych w zakresie procesów KJ, oraz wytycznych technologicznych,
  • Prowadzenie szkoleń jakościowych,
  • Rozpatrywanie reklamacji w odniesieniu do obowiązujących norm.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe kierunkowe, mile widziane średnie,
  • Znajomość zagadnień związanych z kontrolą surowców, procesu produkcji, wyrobów, składowania i magazynowania, transportu do klienta,
  • Gotowość do pracy w systemie trzy zmianowym,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i analitycznego myślenia,
  • Umiejętność podejmowania decyzji w sytuacji stresowej,
  • Zorientowanie na klienta, zaangażowanie w pracę,
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne,
  • Doświadczenie zawodowe,
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania i materiały,
  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie MS OFFICE.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w Firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Bezpłatny dojazd Zawiercie - Turza, Turza – Zawiercie,
  • Wynagrodzenie składające się z płacy zasadniczej i premii regulaminowej,
  • Pracę w zgranym zespole, w dobrej atmosferze,
  • Bezpieczne i przyjazne środowisko pracy,
  • Karta MultiSport,
  • Karta Lunchowa,
  • Owocowe środy,
  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego,
  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) co umożliwia gromadzenie środków na dodatkową emeryturę - składki opłaca Pracodawca,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje.

  • Praca śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293