Młodszy specjalista ds. Kontroli Jakości
  • Wołomin
Wołomin, Wołomin, mazowieckie, Polska
NUCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
5. 10. 2024

Obowiązki

  • kontrola procesu produkcyjnego zgodnie z wymaganiami jakościowymi
  • badanie jakości oraz ocena komponentów, mas, półproduktów i wyrobów gotowych zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami
  • prowadzenie i nadzór nad dokumentacją jakościową
  • raportowanie wyników swojej pracy do przełożonych

Wymagania

  • otwartość, logiczne myślenie i chęć zdobywania wiedzy
  • wykształcenie średnie techniczne, lub wyższe chemiczne i pokrewne
  • znajomość MS office
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • odpowiedzialność, rzetelność i dokładność w pracy
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość zagadnień i procesów jakościowych w firmie produkcyjnej
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia szerokiego doświadczenia między innymi multidyscyplinarnej wiedzy z zakresu produkcji kosmetyków
  • branżowe szkolenia

  • Praca Wołomin
  • Wołomin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648