Młodszy Specjalista ds. Kontroli Jakości
  • Cząstków Mazowiecki
mazowieckie, Cząstków Mazowiecki, mazowieckie, Polska
Efferta Pharma Sp. z o.o.
8. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola jakości surowców i opakowań, półproduktu oraz wyrobu gotowego.
  • Zapewnienie prawidłowego pobierania prób i oznakowania materiałów próbkowanych.
  • Prowadzenie archiwum prób surowców oraz dokumentacji.
  • Gromadzenie prób przechowalniczych wyrobu gotowego oraz dokumentacji związanej z tym procesem.
  • Nadzór i kontrola okresowa stanu higieny, pomieszczeń, urządzeń, personelu.
  • Właściwe i bezpieczne organizowanie prac w Laboratorium.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (technologia żywności, biologiczno-chemiczne lub pokrewne),
  • dobra znajomość MS Office,
  • znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność logicznego wnioskowania,
  • asertywność i umiejętność podejmowania decyzji,
  • komunikatywność i inicjatywa w działaniu,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • książeczka sanitarno- epidemiologiczna.
  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Pakiet szkoleń wstępnych i wdrożeniowych,
  • Szansę na rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Dużą samodzielność działania,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190