Młodszy Specjalista ds. Kontroli Jakości
  • Płochocin
mazowieckie, Płochocin, Mazowieckie, Polska
Consorfrut Polska Sp. z o.o.
24. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Płochocin, ul. Wolska 1.

Główne obowiązki

  • kontrola jakości świeżych owoców i warzyw zgodnie z obowiązującymi procedurami i normami,
  • nadzór nad identyfikacją towaru na opakowaniach,
  • pobieranie prób przechowalniczych - badanie shelf life,
  • prowadzenie dokumentacji kontrolno-jakościowej,
  • kontrola i kalibracja urządzeń pomiarowych,
  • sporządzanie protokołów zdawczo - odbiorczych w przypadku szkód transportowych,
  • współpraca z Magazynem, Działem Importu, Handlu i Logistyki.

Nasze oczekiwania

  • doświadczenie w pracy w programie typu ERP będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność podejmowania decyzji,
  • odpowiedzialność,
  • komunikatywność,
  • dyspozycyjność,
  • gotowość do pracy zmianowej (zmiany: 6-14; 14-22; 18-2) oraz weekendy.

Mile widziane

  • wykształcenie kierunkowe (kontrola jakości, technologia żywności, rolnictwo lub kierunki pokrewne),
  • doświadczenie w branży spożywczej.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie - dążenie do najwyższej jakości oraz różnorodności sprzedawanych produktów o każdej porze roku sprawia, że jesteśmy firmą utrzymującą się w czołówce w branży owocowo-warzywnej w Polsce już od 20 lat,
  • szacunek do pracownika i jego efektywnej pracy - jesteśmy zespołem osób, które tworzą wieloletnie relacje, oparte na zaufaniu i wzajemnym wsparciu,
  • przyjazną atmosferę pracy - wierzymy, że rodzinna atmosfera i bezpośredniość w relacjach wspiera codzienną pracę,
  • terminową wypłatę wynagrodzenia wraz z dodatkami i premiami,
  • prywatną opiekę medyczną - w pełni finansowany pakiet podstawowy,
  • dofinansowanie do kart multisport,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • świadczenia pieniężne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • konkursy pracownicze z nagrodami,
  • szkolenie stanowiskowe,
  • odzież roboczą.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584