Młodszy Specjalista ds. Kontroli Jakości – Laborant
  • Starowa Góra
łódzkie, Starowa Góra, łódzkie, Polska
Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o.
8. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie czynności w przyzakładowym laboratorium wynikających z procedur przyjętych w zakładowym systemie kontroli i badań oraz zasad prowadzenia badań mikrobiologicznych i fizykochemicznych,
  • właściwe wykonywanie czynności kontrolnych zgodnych z obowiązującymi w zakładzie zasadami dobrej praktyki produkcyjnej, higienicznej w tym kontrola stanu sanitarnego i technicznego pomieszczeń, powierzchni oraz sprzętu dostępnego w zakładzie,
  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo wyrobów,
  • weryfikacja prawidłowego działania gospodarki magazynowej,
  • uczestnictwo w procesach reklamacyjnych (rozpatrywanie oraz właściwe dokumentowanie reklamacji),
  • przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych dla pracowników z zakresu dobrej praktyki produkcyjnej i higienicznej,
  • sporządzanie rejestru, zakładanie kart i oznakowanie przyrządów kontrolno pomiarowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: technologia żywności, biotechnologia)
  • aktualne orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne,
  • sumienność, odpowiedzialność oraz pracowitość,
  • oświadczenie w pracy na danym stanowisku.
  • znajomość aktów prawnych dotyczących systemów jakości HACCP, IFS.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę pracy
  • darmowe posiłki w stołówce zakładowej
  • możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych takich jak: karta sportowa, prywatna opieka medyczna współfinansowane przez pracodawcę oraz ubezpieczenie grupowe dla siebie i członków rodziny
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia w branży spożywczej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

  • Praca łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584