Młodszy specjalista ds. kontraktów i przetargów
  • Skawina
Skawina, Skawina, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
13. 4. 2024

Dla naszego klienta, firmy z branży energetycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Skawina

(umowa o zastępstwo)

Oczekujemy

  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Znajomość procesów logistycznych i procesów związanych z pozyskiwaniem towarów i usług.
  • Znajomość rynku dostawców w obrębie branży materiały budowlane, chemikalia, paliwa, smary i oleje, wyroby z gumy, wyroby przemysłu stalowego i metali kolorowych, odlewy, materiały bhp i inne będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość branży energetycznej będzie atutem.
  • Dobra znajomość narzędzi i systemów informatycznych wspierających działania logistyczne w tym pakiet MS Office (Word, Excell).
  • Umiejętności negocjacyjne i organizacyjne.
  • Dokładność i sumienność, samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Możliwość pracy w jednej z największych grup energetycznych w Europie.
  • Umowa o pracę na czas określony na zastępstwo lub praca tymczasowa
  • Motywacyjny system premiowania: premia kwartalna i premia roczna
  • Prywatny pakiet medyczny
  • Kafeteryjny system benefitowy, w tym pakiet sportowy
  • Możliwość udziału w szkoleniach organizowanych przez firmę w tym kursów językowych.

Zadania

  • Przygotowanie, organizowanie i przeprowadzenie przetargów zgodnie z wewnętrznymi procedurami.
  • Negocjowanie warunków zakupowych w szczególności ceny.
  • Monitorowanie działań wynikających z przetargu oraz koordynacja dalszych działań będących ich konsekwencjami.
  • Przygotowywanie zamówień w systemie informatycznym.
  • Terminowe realizowanie zadań z zakresu zaopatrzenia w materiały i urządzenia, z jednoczesną dbałością o ich wysoką jakość oraz korzystny poziom cen.
  • Monitorowanie wystawionych zamówień pod kątem terminowości dostaw oraz kontrola faktur pod względem zgodności z zamówieniami.
  • Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji dla potrzeb kontrolno-rozliczeniowych.

  • Praca Skawina
  • Skawina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749