Młodszy specjalista ds. kadrowo- płacowych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
InterKadra Sp. z o.o.
9. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Udzielanie wsparcia klientom korzystającym z oprogramowania Symfonia Kadry i Płace,
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji,
  • obsługa zgłoszeń telefonicznych, email i chat,
  • bieżąca współpraca z działem kadr,
  • prowadzenie wyliczeń w zakresie wymiaru urlopu, wynagrodzenia,
  • prowadzenie spraw serwisowych,
  • przekazywanie zgłoszeń do odpowiednich osób,
  • diagnoza baz danych,
  • codzienne wsparcie związane z obsługą i funkcjonowaniem biura.

Oczekujemy:

  • orientacji w zagadnieniach kadrowo-płacowych, prawie pracy i ubezpieczeniach społecznych,
  • znajomości wybranych przepisów Kodeksu Pracy i Ustawy o Ubezpieczeniach Społecznych,
  • podstawowej znajomości programu Symfonia Kadry i Płace,
  • biegłej obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • efektywnej komunikacji w zespole,
  • wysokiej kultury osobistej i nastawienia na budowanie pozytywnych relacji z klientami,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • umiejętności pracy w stresie i pod presją czasu,
  • umiejętności pracy z Klientem.

Mamy do zaoferowania:

  • umowę o pracę,
  • pracę w najszybciej rozwijającej się spółce z branży software liczącej ponad 500 osób,
  • możliwość udziału w inicjatywach i projektach ogólnofirmowych,
  • szkolenia,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • elastyczny czas pracy.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238