Młodszy specjalista ds. kadr i płac z językiem niemieckim
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Praca.pl
24. 8. 2024

Zakres obowiązków:

  • przetwarzanie i aktualizacja dokumentacji kadrowo-płacowej nowych pracowników, zwolnień, przepracowanych godzin, awansów itp.
  • świadczenie usług HR w określonym obszarze, takim jak zatrudnienie, szkolenia, wynagrodzenia, świadczenia czy emerytury
  • przygotowywanie raportów dotyczących procesu administrowania personelem

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2) i niemieckiego (min. B2)
  • analityczne myślenie
  • chęć uczenia się
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Pracodawca oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwości rozwoju wewnątrz organizacji
  • elastyczność w organizacji pracy (praca hybrydowa lub w pełni zdalna)
  • nowoczesne i dogodnie zlokalizowane biura we Wrocławiu i Warszawie
  • wsparcie partnera onboardingowego, abyś od pierwszego dnia czuł się komfortowo w naszej firmie
  • bogaty pakiet ubezpieczeń medycznych realizowany we współpracy z największym dostawcą usług medycznych w Polsce
  • pakiet ubezpieczeń na życie
  • Karta Multisport
  • wyposażenie miejsca pracy umożliwiające organizację domowego biura (np. krzesło, biurko, dodatkowy monitor, zestaw słuchawkowy itp.)
  • nieograniczony dostęp kursów od partnerów zewnętrznych zapewniających najlepsze doświadczenia uczących się (np. LinkedIn Learning, Udemy)
  • dostęp do platformy do nauki języków obcych
  • kursy i certyfikaty (Microsoft, SAP, ServiceNow, AWS, Google, Dell Technologies, IBM, Microfocus, Salesforce, Red Hat, VMware, Workday)
  • Program Poleceń Pracowników – premia finansowa dla osoby polecającej za skuteczną rekomendację kandydata
  • Program Uznania Pracowników z punktami przyznawanymi przez współpracowników wyróżnionym pracownikom (z możliwością wymiany na nagrody)
  • Program Pomocy Pracowniczej (całodobowe wsparcie pracowników i ich rodzin w trudnych sytuacjach życiowych)
  • możliwość wzięcia udziału w licznych wydarzeniach charytatywnych i ekologicznych organizowanych przez nasz Zespół CSR (Społeczna Odpowiedzialność Biznesu)
  • dodatkowo: wycieczki, wydarzenia sportowe i wellness, zniżki na wydarzenia kulturalne

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. kadr i płac Wrocław
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Wrocław
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Wrocław
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Wrocław
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544