MŁODSZY SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC ORAZ LEGALIZACJI ZATRUDNIENIA (K/M)
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
AUDIT HR Sp. z o.o.
22. 5. 2024

Obowiązki

  • Pomoc w dokonywaniu rozliczeń i sporządzaniu deklaracji w zakresie ZUS, PFRON, GUS
  • Obsługa kadrowa pracowników (umowy o pracę, umowy cywilnoprawne, zaświadczenia, skierowania, świadectwa pracy itp.)
  • Prowadzenie i aktualizacja akt osobowych i dokumentacji pracowniczej
  • Rozliczanie oraz ewidencja czasu pracy (listy obecności, urlopy, zwolnienia lekarskie)
  • Współpraca z Urzędem Wojewódzkim i Urzędem Pracy i innymi Urzędami w zakresie zatrudniania obcokrajowców
  • Wsparcie, współpraca i doradztwo w zakresie niezbędnych dokumentów i spraw związanych z legalizacją zatrudniania cudzoziemców
  • Przygotowanie oświadczeń o powierzeniu wykonywania pracy, zezwoleń na pracę

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w dziale kadr i płac i/lub legalizacji zatrudnienia
  • Chęć rozwoju w zakresie zagadnień związanych z rozliczaniem oraz ewidencją czasu pracy, legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność, odpowiedzialność za wyniki swojej pracy

Oferujemy

  • Kartę MultiSport
  • Prywatną opiekę zdrowotną – Luxmed
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz osobistego
  • Komfortowe warunki pracy

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. kadr i płac Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. finansów Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. PR Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. reklamy Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055