Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, śląskie, Polska
AYP Sp. z o.o.
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

AY Prime to innowacyjna firma, którą tworzy zespół ekspertów od rynku pracy, rekrutacji, marketingu, dofinansowań, szkoleń, psychologii, zarządzania, komunikacji, digitalu, eventów, social mediów, PR, podatków oraz prawa. Nasza Marka ma ponad 15 lat doświadczenia w rekrutowaniu Pracowników każdego szczebla oraz w doradztwie biznesowym dla kilkudziesięciu branż.

Dla naszego Klienta, lidera w dystrybucji produktów o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy doświadczonego:

Młodszego Specjalisty ds. Kadr i Płac

Lokalizacja: Sosnowiec

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie

- Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premią motywacyjną

- Pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, karta multisport

Zakres obowiązków:

- Obsługiwanie standardowych procesów płacowych

- Sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji płacowej (w tym także na potrzeby GUS, PFRON, ZUS)

- Obsługa programów kadrowo-płacowych jak Comarch Optima lub Impuls

-Prowadzenie spraw pracowniczych

Wymagania

- Doświadczenie na podobnym stanowisku (warunek konieczny)

- Wykształcenie wyższe

- Umiejętność pracy na programach kadrowo-płacowych m.in. Comarch Optima

- Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, przepisów z zakresu podatku dochodowego, ubezpieczeń społecznych i zasad naliczania wynagrodzeń

  • Praca Sosnowiec
  • Specjalista ds. kadr i płac Sosnowiec
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Sosnowiec
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Sosnowiec
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Sosnowiec
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Sosnowiec
  • Specjalista ds. Zakupów Sosnowiec
  • Specjalista ds. marketingu Sosnowiec
  • Specjalista ds. ofertowania Sosnowiec
  • Specjalista ds. Zarządzania Sosnowiec
  • Specjalista ds. Eksportu Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075