Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Würth Polska Sp. z o.o.
31. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa pracowników w zakresie kadrowo-płacowym w dedykowanych obszarach
  • Wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego oraz jego bieżąca obsługa
  • Prowadzenie akt osobowych
  • Obsługa pracowników w zakresie dodatkowych świadczeń, m.in. benefity pracownicze, PPK
  • Przygotowywanie wewnętrznych analiz i raportów z zakresu administracji kadrowo-płacowej
  • Monitoring ważności badań lekarskich, szkoleń BHP i innych dokumentów wymaganych przepisami prawa pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość obowiązujących przepisów z zakresu prawa pracy, kodeksu pracy, zagadnień podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Wysokie umiejętności interpersonalne (nastawienie na obsługę klienta, komunikatywność, współpraca w zespole)
  • Umiejętność organizacji pracy własnej

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze kadrowo-płacowym
  • Umowę o pracę w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu z wysokiej jakości produktami
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych oraz prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe, parking dla pracowników
  • Praca od poniedziałku do czwartku w godzinach 8.00-16.30, w piątki do 14.00

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080