Młodszy specjalista ds. kadr i płac
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
ZAKŁAD SIECI I ZASILANIA sp. z o.o.
31. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Zakład Sieci i Zasilania Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko:
Opis stanowiska
Wymagania
  • podstawowa znajomość programu R2 płatnik.

Oferujemy
  • profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie zespołu,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • prywatne ubezpieczenie oraz prywatną opiekę medyczną,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków i doświadczenia,
  • pracę na terenie Wrocławia,
  • premie uznaniowe, dodatki okolicznościowe,
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,
  • szkolenia oraz kursy.

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. kadr i płac Wrocław
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Wrocław
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Wrocław
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Wrocław
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567