MŁODSZY SPECJALISTA DS. JAKOŚCI OBSŁUGI WIDZA I INFORMACJI
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Plac Wolności 1, 41-300 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie
PAŁAC KULTURY ZAGŁĘBIA
29. 3. 2024
od 4 600 do 4 800 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

PRZYKŁADOWY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Bezpośrednia obsługa klienta w punkcie informacyjnym;
- udzielanie rzetelnej i wyczerpującej informacji na temat działalności PKZ, organizowanych wydarzeń repertuarowych, zajęć edukacyjnych i innych;
- obsługa systemu rezerwacji biletów;
- systematyczne pozyskiwanie informacji o działalności instytucji i wydarzeniach organizowanych w PKZ - współpraca z innymi działami;
- udział w wydarzeniach kulturalnych organizowanych w PKZ (obsługa bileterska, wydarzenia plenerowe);
- dbałość o aktualność informacji zamieszczonych na nośnikach wewnątrz budynku, wokół niego oraz na stronie internetowej;
- redakcja strony internetowej;
- dbałość o wizerunek instytucji.
WARUNKI ZATRUDNIENIA:
- umowa o pracę pierwsza umowa zawierana zawsze na czas określony, w pełnym wymiarze czasu pracy, kolejna może zostać zawarta na czas określony lub nieokreślony
- wynagrodzenie składa się z następujących elementów:
- miesięczne wynagrodzenie zasadnicze 4 600,00 zł 4 800,00 zł brutto
- dodatek za wieloletnią pracę w zależności od posiadanego stażu pracy- od 5% do 20% wynagrodzenia zasadniczego
- uznaniowej nagrody rocznej
- nagrody jubileuszowej po osiągnięciu wymaganego ogólnego stażu pracy

Inne wymagania
WYMAGANIA NIEZBĘDNE: wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe na kierunkach humanistycznych; wysoka kultura osobista; umiejętność redagowania krótkich tekstów informacyjnych; umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną w mowie i piśmie; znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym; gotowość do pracy w weekendy oraz w systemie zmianowym (7:30-15:30 / 13:00-21:00); opanowanie oraz umiejętność reagowania na zaskakujące i nieprzewidziane sytuacje; umiejętność obsługi komputera; efektywna organizacja pracy własnej; umiejętność pracy w zespole; łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych, komunikatywność; samodzielność, aktywność w działaniu; punktualność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków.
WYMAGANIA DODATKOWE: doświadczenie w obsłudze klienta; kreatywność i chęć angażowania się w rozmaite projekty o charakterze artystycznym; inne umiejętności, których wykorzystanie w pracy na rzecz instytucji kultury, przyczyni się do jej rozwoju.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
dwie zmiany

Wyksztalcenia
średnie zawodoweśrednie ogólnokształcące

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. obsługi klienta Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. kadr i płac Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Dąbrowa Górnicza
  • Kontroler jakości Dąbrowa Górnicza
  • Broker informacji Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. Zakupów Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. marketingu Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179