Młodszy specjalista ds. IT
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
ZMM MAXPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
28. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
- Wsparcie pracowników biurowych i produkcyjnych w rozwiązywaniu bieżących problemów związanych z obszarem IT
- Konfiguracja sprzętu komputerowego oraz instalacja/deinstalacja aplikacji
- Przygotowywanie nowych stanowisk pracy
- Wsparcie w zarządzaniu siecią lokalną
- Udział we wdrażaniu oraz utrzymywaniu środowisk IT
Wymagania stanowiska
- Wykształcenie min. średnie techniczne w zakresie Informatyki
- Bardzo dobra wiedza z zakresu MS Office
- Mile widziane doświadczenie w administracji systemów serwerowych Microsoft i/lub Linux
- Znajomość podstaw funkcjonowania serwerów z rodziny Microsoft Windows Server
- Znajomość podstaw sieci
- Mile widziane czynne prawo jazdy kat. B
- Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
Oferujemy
- Stabilność zatrudnienia
- Motywacyjny system wynagradzania
- Niezbędne szkolenia zwiększające umiejętności i kwalifikacje
- Dofinansowanie do "wczasów pod gruszą"
- Dofinansowanie do karty MultiSport
- Możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach finansowych
- Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
- Spotkania integracyjne
- Wspieramy także pracowników poprzez różne formy dofinansowania do udziału w zawodach i eventach  sportowych

  • Praca Rzeszów
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Rzeszów
  • Specjalista ds. telekomunikacji Rzeszów
  • Specjalista ds. PR Rzeszów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rzeszów
  • Specjalista ds. Zakupów Rzeszów
  • Specjalista ds. marketingu Rzeszów
  • Specjalista ds. ofertowania Rzeszów
  • Specjalista ds. Zarządzania Rzeszów
  • Specjalista ds. Eksportu Rzeszów
  • Specjalista ds. transportu Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536