Młodszy Specjalista ds. Gwarancji
  • Czeladź
Czeladź, Czeladź, śląskie, Polska
Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.
21. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie i wysyłanie zgłoszeń reklamacyjnych do CAT w języku angielskim
  • Współpraca z oddziałami firmy w zakresie udzielania gwarancji – weryfikacja zleceń pod kątem technicznym i merytorycznym
  • Monitorowanie pracy warsztatu w zakresie wykonywania napraw gwarancyjnych
  • Wsparcie techniczne pracowników działu serwisu - konsultowanie problemów technicznych z CAT

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (budowa maszyn, automatyka) – WARUNEK KONIECZNY
  • Znajomość budowy maszyn
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale technicznym lub serwisie
  • Dobra znajomość języka angielskiego, w tym technicznego – WARUNEK KONIECZNY
  • Zdolności analityczne, skrupulatność
  • Znajomość MS Office
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju kompetencji oraz kariery zawodowej u lidera branży maszyn budowlanych
  • Stanowisko pozwalające na podejmowanie ambitnych wyzwań zawodowych
  • Profesjonalne wdrożenie do pracy
  • Szeroki pakiet socjalny - opieka medyczna, ubezpieczanie na życie, fundusz oszczędnościowy, karta lunchowa
  • Dodatkowe benefity w ramach ZFŚS: wczasy pod gruszą, kartę MultiSport, wsparcie w losowych sytuacjach

  • Praca Czeladź
  • Czeladź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544