Młodszy Specjalista ds. Floty Samochodowej - Siedlce
  • Siedlce
Siedlce, Siedlce, Polska
Solutions 30 Holding Sp. z.o.o
28. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Jako Solutions 30 od 20 lat stawiamy sobie za priorytet ułatwienie wszystkim dostępu do nowych technologii. Codziennie dbamy o to, aby wszystko wokół Ciebie działało dokładnie tak, jak powinno. Nasza sieć ekspertów i inżynierów dostępna jest dla klientów w dziesięciu krajach europejskich. Od 2019 roku Solutions 30 działa również w Polsce poprzez sieć blisko 1000 pracowników oraz szeroką sieć podwykonawców.

Poznaj nasze wartości: Innowacja / Zaangażowanie / Zwinność / Przedsiębiorczość / Bliskość / Profesjonalizm

Solutions 30 jest liderem świadczonych usług na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów/ki na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Floty Samochodowej

Miejsce pracy: Siedlce

Zakres obowiązków:

Do Twoich kluczowych obowiązków należeć będzie wsparcie kierownika floty samochodowej Grupy Solutions 30 oraz obsługa administracyjna,

  • Kontakt z serwisami współpracującymi
  • Negocjowanie cen świadczonych usług
  • Monitorowanie okresowych przeglądów oraz statusu napraw w serwisach
  • Raportowanie do przełożonego

Wymagania stanowiska

  • Czynne prawo jazdy kat. B;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz radzenia sobie ze stresem
  • Komunikatywność
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Chęć podejmowania decyzji
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Dobra znajomość excel

Oferujemy

  • Ciekawe zadania i udział w rozwoju floty
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zasadnicze i system premiowy
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, dopłaty do Multisport, pakiet medyczny)

  • Praca Siedlce
  • Specjalista ds. Sprzedaży Siedlce
  • Specjalista ds. ofertowania Siedlce
  • Specjalista ds. Zarządzania Siedlce
  • Specjalista ds. Eksportu Siedlce
  • Specjalista ds. transportu Siedlce
  • Specjalista ds. HR Siedlce
  • Specjalista ds. turystyki Siedlce
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Siedlce
  • Specjalista ds. finansów Siedlce
  • Specjalista ds. reklamy Siedlce
  • Siedlce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714