Młodszy specjalista ds. floty samochodowej
  • Warszawa
młodszy specjalista ds. floty samochodowej
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 6. 2024

Obejmij odpowiedzialne stanowisko młodszego specjalisty ds. floty samochodej w Randstad i bądź częścią działu zakupów i administracji.

Oczekujemy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub silne zainteresowanie związanym z administrowaniem flotą samochodową / zamówieniami flotowymi
  • mile widziane doświadczenie we współpracy z dostawcami flotowymi
  • umiejętność budowania właściwych relacji biznesowych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel)
  • czynne prawo jazdy kat. B

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (bez okresu próbnego)
  • możliwość rozwoju na odpowiedzialnym stanowisku w firmie będącej liderem swojej branży
  • praca przeważnie w godzinach 9 - 17
  • możliwość pracy hybrydowej po okresie wdrożenia
  • premie co 6 miesięcy
  • szeroki wachlarz benefitów: (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, darmowy dostęp do ebooków, udział w sportowych rywalizacjach za pośrednictwem platformy wellbeingowej, darmowy dostęp do aplikacji do nauki języka angielskiego, możliwość dofinansowania studiów aż do 50 % lub kursów specjalistycznych, ubezpieczenie na życie, tańszy abonament telefoniczny dla Ciebie i całej Twojej rodziny, platforma kafeteryjna, dofinansowanie do okularów/soczewek)

Zadania

  • realizacja polityki i procedury samochodowej w Randstad w oparciu o globalną strategię samochodową Randstad
  • realizacja zamówień flotowych i administrowanie flotą, w tym logistyka wymian samochodów
  • współpraca z firmami leasingowymi i producentami samochodów
  • obsługa klienta wewnętrznego w zakresie zapotrzebowania flotowego
  • administrowanie flotową bazą danych
  • nadzorowanie obiegu i archiwizacji dokumentów flotowych
  • tworzenie raportów flotowych na potrzeby lokalne i globalne
  • przygotowywanie danych do raportów wynikających z obowiązujących przepisów

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370