Młodszy Specjalista ds. finansowych
  • Strzałkowo
Strzałkowo, Strzałkowo, wielkopolskie, Polska
STRABAG BMTI Sp. z o.o.
28. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Jesteśmy jednym z największych wykonawców infrastruktury w Polsce i realizujemy inwestycje o znaczeniu ogólnokrajowym. Dzięki wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań możemy wykonywać złożone projekty budowlane z zachowaniem najwyższej jakości. Mamy istotny udział w budowie polskich obiektów mostowych, dróg i autostrad, o zróżnicowanej wielkości i różnym stopniu zaawansowania technologicznego.

Zostań częścią naszego zespołu!

Lokalizacja: Pruszków i Strzałkowo

Zadania

  • księgowanie faktur, wystawianie not korygujących
  • formalna kontrola zgodności faktur z zamówieniami, umowami, itp.
  • rozliczanie pozycji otwartych z kontrahentami

Wymagania

  • podstawowa wiedza z zakresu zagadnień finansowo-księgowych
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zaangażowanie w powierzone zadania, dokładność, samodzielność i terminowość
  • znajomość programu excel
  • znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na umowę o pracę
  • bogatą ofertę szkoleń w ramach Akademii Koncernu
  • pakiet usług medycznych
  • korzystne warunku ubezpieczenia
  • inicjatywy prozdrowotne w ramach programu „zarządzania zdrowiem”
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • krótszy dzień pracy w piątek

  • Praca Strzałkowo
  • Strzałkowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851