Młodszy specjalista ds. finansowych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
19. 9. 2024

Poszukujemy Młodszego Specjalisty ds. Finansowych, który ma za sobą pierwsze doświadczenia w postaci stażu lub praktyk i pragnie rozwijać swoją karierę w renomowanej, międzynarodowej korporacji. Jeżeli posiadasz wykształcenie w dziedzinie ekonomii, finansów lub rachunkowości, biegłą znajomość języka angielskiego, umiejętności analityczne i jesteś dostępny do rozpoczęcia pracy od zaraz, jest to oferta skierowana dokładnie do Ciebie.

Oczekujemy

  • biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • wykształcenie wyższe/w trakcie studiów w dziedzinie ekonomii, finansów, rachunkowości itp. lub pokrewnej
  • mile widziane pierwsze doświadczenia zawodowe w zakresie finansów, bankowości itp.
  • dostępność do rozpoczęcia pracy "od zaraz", w pełnym wymiarze godzin
  • umiejętności analityczne, praca z danymi
  • umiejętność efektywnej pracy z aplikacjami komputerowymi

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę w renomowanej międzynarodowej firmie, w sektorze bankowym
  • możliwość zdobycia doświadczenia i ciągłego rozwoju
  • hybrydowy model pracy
  • benefity pozapłacowe (m.in. karta sportowa, opieka medyczna)

Zadania

  • uzgadnianie i przetwarzanie wniosków o zwrot podatku u źródła (wht) dla wypłat dywidend i odsetek
  • rozwiązywanie zapytań od organów podatkowych i klientów dotyczących zwrotu podatku
  • udział w onboardingu nowych klientów i zrozumienie ich potrzeb podatkowych
  • przygotowanie i zarządzanie dokumentacją do wniosków o zwrot podatku
  • pomoc w raportach specjalnych i projektach doraźnych
  • identyfikacja i łagodzenie ryzyka w procesie zwrotu podatku
  • tworzenie innowacyjnych rozwiązań w zespole

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584