Młodszy Specjalista ds. Finansowych | Dział Operacji Finansowych w Comp S.A.
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Comp S.A.
31. 8. 2024
Nie podano
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

-      Przygotowywanie podstawowych analiz finansowych, analiza danych związanych z operacjami bankowymi;

-      Obsługa przelewów w tym realizacja przelewów wychodzących, korekty, zwroty, ewidencja wpływów;

-      Współpraca z bankami i instytucjami finansowymi;

-      Prowadzenie windykacji, w tym przygotowywanie wezwań do zapłaty;

-      Współpraca z handlowcami  w zakresie monitoringu i spływu należności.

Nasze wymagania:

-      Wykształcenie wyższe (licencjat), preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, bankowość, ekonomia;

-      Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym;

-      Samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej;

-      Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word);

-      Zaangażowanie, dbałość i profesjonalizm w podejmowanych działaniach;

-      Gotowość do pracy stacjonarnej;

-      Chęć rozwoju w obszarze finansów przedsiębiorstw.

Mile widziane:

 -      Znajomość systemów ERP oraz elektronicznego obiegu dokumentów.

Oferujemy:

-      Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po 3 miesięcznym okresie próbnym umowa na czas nieokreślony);

-      Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze;

-      Pakiet benefitów.

Benefity:

-      Pakiet Medyczny – finansowany 100% przez Pracodawcę;

-      Dofinansowanie szkoleń i kursów;

-      Dofinansowanie do Karty Multisport;

-      Spotkania integracyjne;

-      Dyżury lekarza w biurze;

-      Pikniki rodzinne;

-      Możliwość dołączenia do programu Wspieramy Pasje.

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do przesyłania CV na adres: rekrutacja@comp.com.pl wraz z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy, a wykraczających poza ramy, określone przepisami prawa. Niniejsza zgoda dotyczy postępowania rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ofercie pracy. Jednocześnie informuję, iż zapoznałem się z klauzulą informacyjną Administratora Danych tj. Comp S.A. z siedzibą w Warszawie. Kandydatury bez tej adnotacji nie będą rozpatrywane.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584