Młodszy Specjalista ds. Fakturowania i Rozliczeń
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
SIXT Rent a Car
17. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Poznaj SIXT Polska

SIXT jest liderem światowego rynku rent a car i obecnie posiada ponad 2 000 oddziałów w 105 krajach. Firma powstała w 1912 roku w Niemczech, a Polsce działa od ponad 20 lat. Operatorem licencji SIXT na Polskę jest firma Eurorent Sp. z o.o.

SIXT Polska dostarcza klientom kompleksową usługę wynajmu samochodów na najwyższym poziomie, zarówno w zakresie wynajmu krótko i długoterminowego, samochodów na abonament, a także limousine service, czyli pojazdu z kierowcą. W portfolio SIXT znajduje się szeroki wybór samochodów znanych marek od klasy ekonomicznej po premium.
Zakres obowiązków:

  • Wystawianie dokumentów sprzedaży w systemie księgowym po wcześniejszej weryfikacji danych
  • Bieżący kontakt z kontrahentami – telefoniczny i emailowy, udział w wyjaśnianiu ewentualnych niezgodności
  • Obsługa administracyjna w zakresie faktur VAT (obsługa dedykowanej skrzynki email, dystrybucja faktur do klientów, naliczanie prowizji od obrotu)
  • Sporządzanie zestawień i raportów dla wybranej grupy kontrahentów
  • Współpraca z działami wewnętrznymi

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie (w zakresie finanse, rachunkowość lub ekonomia)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 1 rok
  • Doskonała organizacji pracy własnej, systematyczność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Znajomość programu Symfonia – mile widziana

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku w rozwijającej się firmie
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę hybrydową
  • Pakiet medyczny
  • Najem pracowniczy samochodów na atrakcyjnych warunkach
  • Zajęcia z języka angielskiego na platformie e-learningowej

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377