Młodszy specjalista ds. efektywności energetycznej
  • Kęty
Kęty, Kęty, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Grupa Kęty S.A.
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ NA STANOWISKU MŁODSZEGO SPECJALISTY DS. EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ:

  • Monitorowaniem i optymalizacją zużycia energii,
  • Opracowywaniem raportów, wdrażaniem programów i rekomendacją działań dotyczących oszczędności w zakresie zużycia energii,
  • Udział w projektach poprawy efektywności energetycznej oraz projektach OZE,
  • Monitoringiem regulacji, rynku energii OZE, systemów wsparcia, innych regulacji dot. transformacji energetycznej przedsiębiorstw, proponowanie zmian i rozwiązań w celu ograniczenia zużycia energii oraz kosztów zakupu energetycznych,
  • Analizą rynku w obszarze nowych rozwiązań technicznych dotyczących efektywności energetycznej,
  • Rozpoznawanie zagadnień ze względów oszczędnościowych jak i społecznych w kontekście ESG

WYMAGANIA:

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego
  • Biegłości w posługiwaniu się programem Excel
  • Znajomości j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Zdolności analitycznego myślenia, orientacji na rezultaty
  • Samodzielności, odpowiedzialności

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia oraz kursy
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, kolonii oraz zimowisk dla dzieci, bony okazjonalne, premia świąteczna)
  • Dofinansowana nauka języka obcego w ramach godzin pracy
  • Prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny
  • Dodatek finansowy za pracę w systemie czterobrygadowym
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • Praca Kęty
  • Kęty - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179