Młodszy Specjalista Ds. Dokumentacji Technicznej
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
Hutchinson Polska Zakład Łódź 2
1. 10. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Przygotowanie i tłumaczenie dokumentacji technicznej dotyczącą nowej produkcji Edytowanie i przygotowanie dokumentacji produktu we współpracy z zespołem technicznym Uczestniczy w procesie transferu i tworzeniu nowych projektów. Aktualizacja wszystkich etapów produkcji na podstawie ustaleń z działem Technicznym Wsparcie w realizacji zakupów artykułów, spożywczych i biurowych Wsparcie w procesie rekrutacyjnym anglojęzycznych pracowników produkcji WYMAGANIA: Komunikatywna znajomość języka francuskiego i angielskiego w mowie i w piśmie -warunek konieczny Wykształcenie średnie (mile widziane techniczne) Znajomość Pakietu MS Office, Samodzielność w realizacji powierzonych projektów Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów pod presją czasu Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne OFERUJEMY: Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie Zdobycie doświadczenia w środowisku związanym z przemysłem motoryzacyjnym Prywatną opiekę medyczną Dofinansowanie do programu Medicover Sport Grupowe ubezpieczenie na życie Pakiet świadczeń socjalnych (m.In. dofinansowanie do kolonii dla dzieci, możliwość uzyskania nieoprocentowanej pożyczki, karty przedpłacone z okazji Świąt) Premię za polecenia nowych pracowników Duży parking dla pracowników

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116