Młodszy Specjalista ds. Dofinansowań
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Polenergia Fotowoltaika S.A.
15. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt telefoniczny, mailowy z Klientem oraz Organami odpowiedzialnymi za poszczególne programy dotacyjne
  • Kontakt z Doradcami i wsparcie merytoryczne w zakresie dotacji
  • Weryfikacja dokumentacji, sporządzanie wniosków o dofinansowanie oraz dokumentów księgowych
  • Prowadzenie szkoleń dla Doradców

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość regulaminów programów dotacyjnych
  • Umiejętność pracy z dokumentacją oraz przygotowywania wniosków
  • Dobra znajomość programów Word, Excel, Adobe Acrobat
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Dokładność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia – podstawa oraz jasny system premiowy
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się branży OZE
  • Narzędzia pracy niezbędne do rozpoczęcia współpracy
  • Prywatną opiekę medyczną oraz Kartę Multisport
  • Dofinansowanie do zajęć j. angielskiego w ramach godzin pracy

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667