Młodszy specjalista ds. części zamiennych
  • Niepołomice
młodszy specjalista ds. części zamiennych
Niepołomice, Niepołomice, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Mamy pracędla Ciebie pod warunkiem, że lubisz:

  • pracę w atmosferze wzajemnego zaufania i szacunku
  • przyjazne środowisko pracy i wzajemną pomoc
  • być odpowiednio wprowadzony w swoje obowiązki
  • rozwijać się i szkolić
  • być docenianym

Oczekujemy

  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • min. podstawowa znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • cechy osobowości: sumienność, dokładność, rzetelność, odpowiedzialność
  • umiejętność wyznaczania priorytetów, samodzielność

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w firmie międzynarodowej w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • pracę od poniedziałku do piątku, możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00-9:00 (8h)
  • dofinansowanie do obiadów
  • imprezy integracyjne, pikniki rodzinne
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Zadania

  • zarządzanie stanem części zamiennych na potrzeby utrzymania ruchu przy minimalnym stanie magazynowym i optymalnych kosztach
  • współpraca z dostawcami części zamiennych: przygotowanie ofert, negocjacje, zamawianie niezbędnych części zamiennych
  • monitorowanie stanu części zamiennych: zgodność ilości w systemie i w magazynie, inwentaryzacje
  • wysyłanie części rotujących do serwisów zewnętrznych (monitorowanie procesu)

  • Praca Niepołomice
  • Niepołomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584