Młodszy Specjalista ds. Controllingu
  • okolice Mikołowa
mazowieckie, okolice Mikołowa, mazowieckie, Polska
HAYS
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

okolice Mikołowa
NR REF.: 1188620

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z okolic Mikołowa, poszukujemy kandydatów, którzy chcieliby się rozwijać na stanowisku Młodszego Specjalisty ds. Controllingu.
Osoba na tym stanowisku będzie częścią zespołu księgowo-controllingowego. Do jej zadań będzie należało:

  • analizowanie i weryfikacja zapisów na kontach księgowych
  • współpraca z audytorami i instytucjami zewnętrznymi
  • udział w zamknięciu miesiąca
  • czynny udział w sporządzaniu rocznego sprawozdania finansowego,
  • dekretowanie oraz księgowanie zdarzeń gospodarczych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • sporządzanie i wysyłanie deklaracji VAT oraz JPK
  • księgowanie list płac
  • współpraca z Managerem Controllingu i przygotowywanie bieżących analiz i raportów

Idealny kandydat powinien posiadać:
  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy w księgowości, najlepiej z elementami controllingu (preferowane doświadczenie z firmy produkcyjnej)
  • wykształcenie wyższe (preferowane z obszaru finansów, księgowości)
  • dobrą znajomość programów pakietu MS Office, w tym programu bardzo dobrą znajomość programu Excel
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B1)
  • umiejętności analityczne
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Nasz klient oferuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • pakiet benefitów

Co powinieneś zrobić?Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584