Młodszy Specjalista ds. Certyfikacji
  • Nowy Sącz
Nowy Sącz, Nowy Sącz, Małopolskie, Polska
FAKRO
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Miejsce pracy: Nowy Sącz
Zakres obowiązków:
- kontakty z Instytutami polskimi i zagranicznymi (prowadzenie procesów certyfikacji wyrobów na terenie Polski oraz poza granicami kraju)
- uczestnictwo w kursach i szkoleniach związanych z tematyką pracy
- nadzór nad dokumentacją techniczną wysyłaną do instytutów
- nadzór i aktualizacja dokumentów związanych z certyfikatami dla produktów z oferty firmy
- katalogowanie i archiwizowanie raportów, kart technicznych i certyfikatów
Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne (mile widziani absolwenci lub studenci studiów drugiego stopnia kierunków np. zarządzanie i inżynieria produkcji, inżynieria produkcji, inżynieria jakości produktu, inżynieria materiałowa i inne pokrewne)
- dobra znajomość języka angielskiego (znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem)
- umiejętność pracy zespołowej, otwartość na kontakty z ludźmi
- znajomość rysunku technicznego
- dobra znajomość programów biurowych z pakietu Microsoft Office
- systematyczność i dobra organizacja pracy, umiejętność wyszukiwania kluczowych informacji
- prawo jazdy kat B (czynne prawo jazdy)
- gotowość do okresowych wyjazdów służbowych
- dobra znajomość oferty firmy FAKRO będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
- elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
- szkolenia i możliwość rozwoju
- kursy językowe
- dofinansowanie kart sportowych
- atrakcyjna oferta grupowego ubezpieczenia w PZU
- dofinansowanie opieki medycznej
- parking pracowniczy
- bonusy świąteczne
- dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe

  • Praca Nowy Sącz
  • Specjalista ds. telekomunikacji Nowy Sącz
  • Specjalista ds. PR Nowy Sącz
  • Specjalista ds. ofertowania Nowy Sącz
  • Specjalista ds. Zarządzania Nowy Sącz
  • Specjalista ds. Eksportu Nowy Sącz
  • Specjalista ds. transportu Nowy Sącz
  • Specjalista ds. HR Nowy Sącz
  • Specjalista ds. turystyki Nowy Sącz
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Nowy Sącz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690