Młodszy Specjalista ds. Celnych i Transportu
  • Bialystok
Białystok, Bialystok, Podlaskie Voivodeship, Polska
Biazet S.A.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Dokonywanie zgłoszeń celnych we wszystkich procedurach celnych
  • Prowadzenie dokumentacji odpraw, transportów przychodzących i wychodzących
  • Koordynacja transportu wyrobów gotowych, komponentów, części serwisowych, przesyłek niestandardowych wraz z fakturowaniem
  • Ustalanie, ewidencja i nadzór nad stawkami i kodami taryfikacji celnej
  • Znajomość aktualnych przepisów celnych
  • Współpraca z działami wewnątrz firmy, głównie z działem magazynu, zaopatrzenia, planowania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Aktualny wpis na listę agentów celnych
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca codzienną komunikację
  • Znajomość systemów celnych
  • Dokładność i terminowość
  • Umiejętność pracy zespołowej i pod presją czasu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży
  • Pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, dodatek świąteczny, dofinansowanie do kart Multisport)
  • Opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę, możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na życie na preferencyjnych warunkach
  • Kursy/szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne finansowane przez pracodawcę

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • pikniki rodzinne

Informujemy, że będziemy kontaktowali się tylko z wybranymi kandydatami.

Biazet S.A.

Jesteśmy firmą z kilkudziesięcioletnią tradycją, jednym z największych pracodawców na Podlasiu. Specjalizujemy się w wytwarzaniu elementów z tworzyw sztucznych metodą wtrysku oraz montażu wyrobów gotowych dla branży AGD, filtracji wody, oświetlenia, czyszczenia i malowania. Współpracujemy z markami: Philips, Electrolux, Lavazza, Brita, Wagner czy Kärcher.

W przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych rekrutacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Biazet Spółkę Akcyjną z siedzibą przy ul. Gen. Wł. Andersa 44 w Białymstoku moich danych osobowych na potrzeby bieżących i przyszłych rekrutacji.

  • Praca Białystok
  • Specjalista ds. transportu Białystok
  • Specjalista ds. kadr i płac Białystok
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Białystok
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Białystok
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Białystok
  • Kurier (transport) Białystok
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Białystok
  • Specjalista ds. Sprzedaży Białystok
  • Specjalista ds. Zakupów Białystok
  • Specjalista ds. marketingu Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087