Młodszy Specjalista ds. Celnych
  • Ujazd
Ujazd, Ujazd, Opole Voivodeship, Polska
MUBEA AUTOMOTIVE POLAND SP Z O O
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Ujazd

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie zadań związanych z całokształtem spraw celnych,
  • Śledzenie i wdrażanie zmian w prawie celnym,
  • Bieżąca współpraca z działami przedsiębiorstwa w zakresie stosowania przepisów prawa celnego i audytów,
  • Koordynacja odpraw celnych, weryfikacja dokumentów przewozowych i do odprawy celnej,
  • Koordynacja taryfikacji importowanych i eksportowanych towarów pomiędzy zakładem a dostawcą/odbiorcą zewnętrznym,
  • Determinacja pochodzenia preferencyjnego produkowanych wyrobów, nadzór nad procesem wystawiania świadectw pochodzenia,
  • Nadzór nad obiegiem dokumentacji celnej,
  • Wprowadzanie danych do systemu SAP i WUP,
  • Przygotowanie raportów i analiz.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe),
  • Dobra znajomość przepisów prawa celnego,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego w mowie i piśmie,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Zdolności analityczne,
  • Umiejętność pracy zespołowej, łatwość komunikowania się, elastyczność w działaniu,

Mile widziane

  • Znajomość systemu SAP,
  • Doświadczenie w zakresie spraw celnych

To oferujemy

  • Wieloletnie i stabilne zatrudnienie (pierwsza umowa o pracę z Mubea na okres 1 roku),
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego i pakietu opieki medycznej,
  • Możliwość skorzystania z pakietu sportowego,
  • Nauka języków obcych online (darmowy dostęp do platformy e-learningowej),
  • Dofinansowanie do ciepłych posiłków wydawanych w firmie,
  • 20-minutową przerwę obiadową wliczoną w czas pracy,
  • Wynagrodzenie odpowiadające doświadczeniu oraz określoną ścieżkę rozwoju finansowego,
  • Premię za obecność, premię roczną, nagrody jubileuszowe i inne płacowe dodatki do wynagrodzenia,
  • Oraz różne benefity uwarunkowane bieżącą sytuacją, potrzebami i pomysłami pracowników (np. sezonowe imprezy integracyjne, konkursy i wydarzenia dla pracowników i ich rodzin i inne).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • pikniki rodzinne
  • dofinansowanie do posiłków

Podsumowanie pracy

Obecnie poszukujemy kolejnej osoby do zespołu na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Celnych.

Zapraszamy do aplikowania zarówno kandydatów/kandydatki z doświadczeniem kierunkowym jak i szukających pierwszego doświadczenia zawodowego- zapewniamy przyuczenie.

Jesteśmy globalnym graczem w branży motoryzacyjnej zatrudniającym ponad 17 000 pracowników w 20 krajach. Specjalizujemy się w wytwarzaniu i sprzedaży produktów technicznych najwyższej jakości, w szczególności w zakresie podwozia, nadwozia, układu napędowego i przemysłu. Będąc specjalistą od lekkich konstrukcji, jesteśmy jednym z wiodących producentów na świecie, kładąc duży nacisk na innowacje i rozwój technologii.

Nasz zakład w Polsce zlokalizowany jest w miejscowości Ujazd na terenie strefy ekonomicznej (dogodna lokalizacja przy autostradzie A4). Zakład powstał w 2015 roku, a obecnie zatrudnia już ponad 750 pracowników. W związku z dynamicznym rozwojem (obecnie mamy już 3 hale produkcyjne), poszukujemy kolejnych osób do naszych zespołów.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez MUBEA AUTOMOTIVE POLAND SP Z O O z siedzibą w: Zimna Wódka, ul. Europejska 9, 47-143 Ujazd (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: rodo@mubea.com.

  • Praca Ujazd
  • Ujazd - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087