Młodszy Specjalista ds. BHP
  • Jaszkowa Dolna
dolnośląskie, Jaszkowa Dolna, dolnośląskie, Polska
Kayser Automotive Systems Kłodzko Sp. z o.o.
12. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie szkoleń wstępnych z zakresu BHP dla pracowników,
  • Nadzór nad szkoleniami okresowymi BHP,
  • Zwiększanie świadomości pracowników w zakresie BHP/Oś
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie ustalonych działań BHP oraz zewnętrznymi organami kontroli,
  • Opracowywanie dokumentów BHP zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi,
  • Prowadzenie dokumentacji powypadkowej,
  • Kompletowanie i archiwizacja dokumentacji dotyczącej zagadnień BHP.

Nasze wymagania

  • Wyksztalcenie wyższe lub studia podyplomowe z zakresu BHP (oś będzie dodatkowym atutem),
  • Znajomość przepisów BHP/Oś,
  • Dynamizm w działaniu i pozytywne nastawienie do codziennych wyzwań,
  • Język angielski pozwalający na swobodną komunikację,
  • Dobre umiejętności komunikacji,
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność,
  • Nastawienie na rozwój.

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy - to się dzieje :)
  • Dajemy możliwość wejścia na rynek pracy osobom bez doświadczenia - uczymy, szkolimy, wspieramy merytorycznie i praktycznie
  • Międzynarodowe standardy
  • Jesteśmy firmą Niemiecką i trzymamy poziom :)
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Przy współpracy ze Smartlunch 6 razy dziennie dostarczamy pracownikom posiłki od kilku lokalnych restauratorów.
  • W zdrowym ciele zdrowy duch
  • Dodatkowa aktywność? Jesteśmy za :)
  • Działa u nas Multisport i Medicover a o zdrowie dbamy z Luxmed. O nasze zdrowie psychiczne dbamy z Uniqa i PPE :)

  • Praca dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532