Młodszy Specjalista ds. badawczo-rozwojowych
  • Włocławek
Włocławek, Włocławek, Kujawsko-pomorskie, Polska
D&R Dispersions&Resins
2. 10. 2024

W związku ciągłym rozwojem Spółka DR Dispersions Resins zatrudni pracowników na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. badawczo-rozwojowych
Praca we Włocławku przy ul. Duninowskiej 9, w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku.
oferujemy, min.:
- stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
- premie,
- dodatkowe formy wynagradzania, min.: świadczenia socjalne, dofinansowanie dojazdów do pracy, opieka medyczna.
wymagania, min.:
- wykształcenie wyższe chemiczne, specjalność pożądana- technologia polimerów lub pokrewne,
- mile widziana znajomość obsługi sprzętu laboratoryjnego, technik analitycznych m.in. DSC, IR, GC-MS,
- umiejętność interpretacji wyników badań, wyciągania wniosków oraz podejmowania decyzji o kierunku dalszych badań,
- umiejętność prezentowania i raportowania wyników badań,
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
- prawo jazdy kat .B
- dobra znajomość obsługi komputera- pakiet Microsoft Office,
- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
- chęć wdrażania nowych rozwiązań, inicjatywa oraz dynamizm w działaniu
- mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium oraz szkolenia dla auditorów wewnętrznych ISO 9001;2015, ISO 14001;2015
zakres obowiązków, min.:
-prowadzenie procesów syntezy polimerów w skali laboratoryjnej i udział w prowadzeniu procesów w skali półtechnicznej,
-wykonywanie prac badawczo-rozwojowych w laboratorium związanych z realizacją projektów
-sporządzanie zestawień wyników przeprowadzonych prac badawczych i aplikacyjnych
-współpraca z Kierownikiem / Starszymi Specjalistami / Specjalistami podczas realizacji projektu
-oznaczanie parametrów jakościowych żywic akrylowych i dyspersji polimerowych,
-obsługa i nadzór nad sprzętem laboratoryjnym
CV można składać osobiście w siedzibie Firmy we Włocławku przy ul. Duninowskiej 9 lub pocztą elektroniczną na adres : @
Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami i nie zwracamy nadesłanych dokumentów. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji .
Dodatkowe informacje - tel. 603406802
Prosimy o załączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DR Sp. z o.o. z siedzibą we Włocławku przy ul. Duninowskiej 9 w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Młodszy Specjalista ds. badawczo-rozwojowych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2019, poz. 1781)

  • Praca Włocławek
  • Specjalista ds. transportu Włocławek
  • Specjalista ds. HR Włocławek
  • Specjalista ds. turystyki Włocławek
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Włocławek
  • Specjalista ds. finansów Włocławek
  • Specjalista ds. reklamy Włocławek
  • Specjalista ds. Sprzedaży Włocławek
  • Specjalista ds. Zakupów Włocławek
  • Specjalista ds. marketingu Włocławek
  • Specjalista ds. ofertowania Włocławek
  • Włocławek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116