Młodszy specjalista ds. badań i rozwoju (branża budowlana)
  • Brzeg Dolny
Brzeg Dolny, Brzeg Dolny, dolnośląskie, Polska
Grupa Kapitałowa PCC
14. 8. 2024

mlodszy-specjalista-ds-badan-i-rozwoju-branza-budowlana

Obowiązki

  • opracowywanie receptur dla branży budowlanej opartych na związkach powierzchniowo czynnych (środki pianotwórcze do płyt kartonowo-gipsowych, emulgatory do mas bitumicznych, domieszki do betonu)
  • badanie parametrów opracowywanych receptur oraz weryfikacja właściwości użytkowych
  • weryfikacja rynku pod względem trendów gotowych formuł, składników czy certyfikacji gotowego wyrobu
  • współpraca z doświadczonym zespołem R&D, handlowym oraz marketingiem
  • gotowość do odbywania podróży służbowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe chemiczne, najlepiej związane z chemią dla budownictwa lub pokrewne
  • wiedza na temat branży budowlanej – dodatki do betonu, gipsu lub emulsji bitumicznych będzie dodatkowym atutem
  • dociekliwość i konsekwencja w rozwiązywaniu problemów badawczych
  • dokładność w realizacji zadań oraz umiejętności wyciągania wniosków
  • umiejętność organizacji pracy, a także ustalania priorytetów
  • dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca przegląd literatury technicznej
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • interesująca i rozwojowa praca w największej grupie chemicznej na Dolnym Śląsku o zasięgu międzynarodowym
  • możliwość zdobywania doświadczenia oraz poszerzania kompetencji
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w intensywnie rozwijającej się firmie
  • pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport, studiów, możliwość ubezpieczenia grupowego w PZU, system rekomendacji pracowniczych)
  • narzędzia niezbędne do pracy (telefon, komputer)
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

Źródło: Pcc/Praca

  • Praca Brzeg Dolny
  • Brzeg Dolny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544