Młodszy Specjalista ds. badań i rozwoju
  • Brzeg Dolny
Brzeg Dolny, Brzeg Dolny, dolnośląskie, Polska
Grupa Kapitałowa PCC
21. 8. 2024

mlodszy-specjalista-ds-badan-i-rozwoju-7

Obowiązki

  • Prowadzenie badań fizykomechanicznych pianek poliuretanowych
  • Nadzór nad laboratoriami oraz aparaturą badawczą: maszyny wytrzymałościowe, zmęczeniowe, komory klimatyczne
  • Spienianie podstawowych elastycznych pianek poliuretanowych
  • Przygotowanie próbek elastycznych pianek poliuretanowych do badań, ciecie na pile taśmowej

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe chemiczne, mile wiedziana specjalizacja związana z chemią polimerów
  • Umiejętność prowadzenia badań fizykomechanicznych
  • Otwartość do zdobywania nowej wiedzy
  • Komunikatywna znajomość języka  angielskiego
  • Dociekliwość i konsekwencja w rozwiązywaniu problemów badawczych
  • Dokładność w realizacji zadań oraz umiejętności poprawnego wyciągania wniosków
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Realizacja interesujących, ambitnych projektów badawczo-rozwojowych ukierunkowanych na wdrożenia do produkcji i sprzedaży
  • Współpraca z około 100 profesjonalistami z działów R&D całej grupy PCC
  • Możliwość zdobywania doświadczenia oraz poszerzania kompetencji poprzez udział w szkoleniach i konferencjach
  • Praca w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport, studiów podyplomowych, możliwość ubezpieczenia grupowego, szkolenia interpersonalne

Źródło: Pcc/Praca

  • Praca Brzeg Dolny
  • Brzeg Dolny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544