Młodszy specjalista ds. administracyjno-biurowych
  • Toruń
Toruń, Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
ONDE S.A.
8. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • bezpośredni kontakt z klientem,
  • obsługa firmowej skrzynki mailowej,
  • wysyłanie oraz odbieranie poczty i przesyłek kurierskich,
  • nadzorowanie przepływu informacji oraz dokumentów w firmie,
  • odbieranie połączeń przychodzących, również w j. angielskim,
  • zaopatrzenie firmy w materiały biurowe/spożywcze,
  • wprowadzanie faktur,
  • obsługa spotkań zarządu, interesantów/ gości - serwowanie napojów w czasie spotkań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie,
  • j. angielski w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność nawiązywaniu relacji,
  • komunikatywność,
  • współpraca zespołowa,
  • uprzejmość i dyskrecja,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • podzielność uwagi.

To oferujemy

  • pracę w zespole ludzi, którzy lubią to, co robią :)
  • atrakcyjne warunki zatrudniania, adekwatne do posiadanego doświadczenia;
  • narzędzia pracy pozwalające na komfortowe wykonywanie zadań;
  • możliwości rozwoju zawodowego w postaci udziału w szkoleniach, konferencjach i dzięki współpracy z ekspertami branży OZE;
  • partnerską atmosferę współpracy, opartą na dobrych relacjach;
  • co jeszcze? Porozmawiajmy!

  • Praca Toruń
  • Specjalista ds. Sprzedaży Toruń
  • Specjalista ds. Zakupów Toruń
  • Specjalista ds. marketingu Toruń
  • Specjalista ds. ofertowania Toruń
  • Specjalista ds. Zarządzania Toruń
  • Specjalista ds. Eksportu Toruń
  • Specjalista ds. transportu Toruń
  • Specjalista ds. HR Toruń
  • Specjalista ds. turystyki Toruń
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914