Młodszy/Specjalista ds. Administracji Personalnej - rekrutacja online
  • Stargard Szczeciński
zachodniopomorskie, Stargard Szczeciński, zachodniopomorskie, Polska
HRK S.A.
1. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Młodszy/Specjalista ds. Administracji PersonalnejMiejsce pracy: Stargard Szczeciński

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa kadrowa pracowników (m.in. zatrudnianie, zwalnianie, sporządzanie dokumentacji pracowniczej w tym skierowań na badania lekarskie, monitorowanie terminów ważności badań i szkoleń BHP, urlopy związane z rodzicielstwem)
  • Rejestrowanie danych w systemie kadrowo-płacowym TETA
  • Ewidencja absencji; rozliczanie czasu pracy
  • Udzielanie odpowiedzi na zapytania pracownicze
  • Koordynowanie szkoleń BHP
  • Onboarding dla nowych pracowników
  • Współpraca z HRBP dot. bieżących potrzeb w zakresie kadrowym oraz prawa pracy
  • Bieżąca komunikacja z podmiotami zewnętrznymi i reprezentowanie Klienta w obszarze tej współpracy
  • Obsługa benefitów
  • Obsługa Płatnika (zgłoszenia/wyrejestrowania)
  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby Klienta
  • Przygotowywanie sprawozdań GUS
  • Przygotowanie i weryfikacja danych do listy płac; współpraca z Działem Płac

 Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy w dziale kadr
  • Doświadczenie w przygotowywaniu oraz wyjaśnianiu wymaganych prawem dokumentów dla pracowników
  • Znajomość problematyki dotyczącej czasu pracy (mile widziana)
  • Znajomość komputerowego systemu kadrowo-płacowego TETA HR (mile widziane)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Otwartość i chęć do nauki
  • Dobra organizacja pracy własnej, praca w zespole
  • Wysoka kultura osobista

Mile widziane

  • Zależnie od Twoich umiejętności i kompetencji będziesz realizował czynności adekwatnie do posiadanej wiedzy

To oferujemy

  • Pracę w jednej z największych firm payrollowych w Polsce. Możliwość poznania międzynarodowych procesów w ramach obsługi dużej firmy produkcyjnej. Szkolenia i wsparcie merytoryczne w zakresie wiedzy kadrowej. Praca w kilkuosobowym zespole.

  • Praca zachodniopomorskie
  • zachodniopomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667