Młodszy specjalista ds. administracji (m/k)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Trenkwalder
28. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • obsługa korespondencji,
  • obsługa wewnętrznych spotkań w biurze - przygotowywanie sali i materiałów,
  • zamawianie materiałów biurowych i spożywczych do biura,
  • zakładanie i aktualizowanie akt osobowych pracowników oraz archiwizowanie dokumentacji kadrowej zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • składanie wniosków o wydanie formularza A1,
  • weryfikacja dokumentacji projektowej,
  • wystawianie faktur dla Klientów, weryfikacja płatności za faktur i wystawianie wezwań do płatności.

Wymagania:
  • komunikatywność, otwartość i skrupulatność,
  • bardzo dobre zdolności organizacyjne,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • dyspozycyjność pn. - pt. w wymiarze 8h dziennie
  • zainteresowanie zatrudnieniem na okres 3 miesięcy.

Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy biurowej,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
  • atrakcyjną stawkę godzinową,
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie.
  • możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy,
  • pracę pn. - pt. w wymiarze 8h dziennie na okres 3 miesięcy.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

  • Praca Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544