Młodszy specjalista
  • Bydgoszcz
młodszy specjalista
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów - Służba Cywilna
12. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Bydgoszczy

Kujawsko-Pomorski Wojewódzki Inspektor Ochrony Środowiska poszukuje kandydatów-kandydatek na stanowisko:

młodszy specjalista w Wydziale Kadr i Szkolenia oraz Organizacji

85-018 Bydgoszcz ks. Piotra Skargi 2

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Prowadzi archiwum zakładowe i przyjmuje dokumentację spraw zakończonych z pozostałych komórek organizacyjnych
  • Obsługuje kancelarię w systemie e-dok
  • Współpracuje w organizacji narad, spotkań i szkoleń
  • Sporządza sprawozdania z działalności archiwum zakładowego
  • Współpraca z Archiwum Państwowym w zakresie brakowania dokumentacji niearchiwalnej oraz przekazywania materiałów archiwalnych do AP
  • Monitoruje i analizuje sprawy związane z terminowością przeprowadzania ocen okresowych pracowników
  • Przygotowuje dokumentację wytworzoną w wydziale do przekazania do archiwum zakładowego
  • Współpracuje z pozostałymi komórkami Inspektoratu

Warunki pracy

  • Praca administracyjno-biurowa

  • Obsługa komputera powyżej 4 godzin dziennie

  • Wyjazdy służbowe

  • Praca związana z obsługą sekretariatu i kancelarii,

  • Praca wymagająca samodzielności i komunikatywności

  • Siedziba Inspektoratu: stanowisko pracy znajduje się na II piętrze, brak wind, podjazdów i innych ułatwień dla osób niepełnosprawnych ruchowo, stanowisko pracy wyposażone w komputer, urządzenia biurowe

Inne informacje:

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.
- pierwszeństwo dla osób z niepełnosprawnościami

Procedura zgłoszeń wewnętrznych w Wojewódzkim Inspektoracie Ochrony Środowiska w Bydgoszczy:

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

niezbędne

wykształcenie: wyższe

doświadczenie zawodowe/staż pracy

doświadczenia zawodowego

pozostałe wymagania niezbędne:

  • Znajomość przepisów kancelaryjno-archiwalnych
  • Znajomość zasad obiegu dokumentacji
  • Znajomość zasad dokonywania ocen w służbie cywilnej
  • Znajomość kodeksu postępowania administracyjnego
  • Znajomość systemów operacyjnych Windows oraz aplikacji biurowych i użytkowych
  • Znajomość zasad funkcjonowania administracji publicznej, w tym służby cywilnej
  • Umiejętność łatwej komunikacji, umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność działania w sytuacjach stresowych i pod presją czasu
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

wymagania dodatkowe

  • Kurs archiwalny I stopnia
  • Znajomość programu do zarządzania dokumentami i zadaniami – e-Dok

Dokumenty i oświadczenia niezbędne:

  • CV i list motywacyjny
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
  • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych

Dokumenty i oświadczenia dodatkowe:
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji

  • Dokumenty należy złożyć do: 2024-10-21
    Decyduje data:stempla pocztowego / osobistego dostarczenia oferty do urzędu
    Miejsce składania dokumentów:
    Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska
    ul. ks. P. Skargi 2
    85-018 Bydgoszcz

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista SEM Bydgoszcz
  • Specjalista SEO Bydgoszcz
  • Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Bydgoszcz
  • Specjalista ds. telekomunikacji Bydgoszcz
  • Specjalista ds. PR Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ofertowania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zarządzania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Eksportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. transportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. HR Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251