Młodszy/ Specjalista/ -tka ds. Sprzedaży Samochodów BYD
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
3. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Twój zakres obowiązków:

  • W najbliższej przyszłości do naszego portfolio dołączy kolejna marka. Jest jednym z największych koncernów motoryzacyjnych na świecie, który podbija kolejne rynki. Do zespołu poszukujemy pełnych pasji Doradców, których zadaniami będą:
  • doradztwo w zakresie dostępnych modeli samochodów oraz budowanie świadomości marki wśród Klientów
  • aktywne pozyskiwanie potencjalnych Klientów z wykorzystaniem dostępnych metod i narzędzi (m.in. poprzez kontakt telefoniczny, Internet, udział w akcjach marketingowych i promocyjnych np. eventach, targach branżowych)
  • kompleksowa obsługa Klienta oraz dbałość o najwyższy poziom satysfakcji Klienta
  • sprzedaż samochodów oraz produktów finansowych
  • przeprowadzanie prezentacji modeli oraz jazd testowych
  • dbałość o realizację najwyższych standardów jakościowych obsługi Klienta
  • analiza trendów w branży motoryzacyjnej oraz działań konkurencji
  • przygotowywanie ofert handlowych dla Klientów

WYMAGANIA:

Nasze wymagania:

  • znajomość branży motoryzacyjnej
  • zainteresowanie samochodami elektrycznymi
  • minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży
  • wykształcenie minimum średnie
  • zaangażowanie oraz motywacja do osiągania celów
  • gotowość do doskonalenia technik i standardów sprzedaży
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, negocjacyjne
  • dobra organizacja pracy, sumienność, odpowiedzialność
  • łatwość w przyswajaniu oraz przekazywaniu wiedzy technicznej
  • znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

To oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej firmie podążającej za trendami rynkowymi, wpierającej Twoje aspiracje zawodowe oraz stwarzającej możliwości rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atmosferę otwartości, wzajemnego szacunku, relacje partnerskie na wszystkich poziomach organizacji
  • okres wdrożenia w asyście specjalistów
  • szeroką i dopasowaną ofertę szkoleń
  • realną szansę awansu
  • dostęp do najnowszych technologii branży motoryzacyjnej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
  • zniżki pracownicze m.in. na usługi serwisowe
  • dofinansowanie do zajęć sportowych oraz opieki medycznej
  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Specjalista ds. reklamy Katowice
  • Specjalista ds. turystyki Katowice
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Katowice
  • Specjalista ds. finansów Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544