Młodszy specjalista/-tka ds. logistyki
  • Sochaczew
Sochaczew, Sochaczew, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
23. 8. 2024

Chcesz zdobywać nowe doświadczenia i wykorzystywać znajomość języka angielskiego w praktyce?

Dołącz do szeregów zespołu naszego międzynarodowego klienta i rozwijaj swoje umiejętności z Randstad!

Jeśli nie boisz się wyzwań, cechuje Cię zaangażowanie i otwartość - nie czekaj i aplikuj już teraz.

Miejsce pracy: Sochaczew

Oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego zarówno w mowie jak i piśmie - poziom min. B2+,
  • dobrej, praktycznej znajomości obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, MS Outlook i Power Point),
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej, samodzielności, elastyczności w działaniu,
  • gotowości do pracy w biurze ulokowanym w Sochaczewie,
  • mile widziana znajomości programu SAP.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawieumowy o pracę tymczasową w pełnym wymiarze etatu(składki ZUS - płatne L4, urlop wypoczynkowy),
  • wynagrodzenie 5500-6000 zł brutto miesięcznie (w zależności od doświadczenia),
  • pracę hybrydową po okresie wdrożenia (3 dni z biura, 2 dni z domu),
  • dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin,
  • pakiet benefitów(pakiet prywatnej opieki medycznej, pakiet sportowy),
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji.

Zadania

  • tworzenie dokumentacji produkcyjnej w wewnętrznym systemie Enovia,
  • uczestniczenie w spotkaniach z międzynarodowym zespołem dotyczących jakości produktów,
  • wprowadzanie danych do wewnętrznych systemów firmy oraz arkuszy Excel,
  • sprawdzanie poprawności danych (aktualizacja danych dotyczących jakości produktów),
  • kontakt z dostawcami.

  • Praca Sochaczew
  • Sochaczew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544