Młodszy Serwisant
  • Goleszów
Goleszów, Goleszów, Silesian Voivodeship, Polska
ALUPROF S.A.
26. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: prowadzenie szkoleń w zakresie nowych rozwiązań i produktów wprowadzanych do obrotu przez ALUPROF S.A.; udział w prefabrykacji nowych systemów; doradztwo w obszarze zagadnień związanych z prefabrykacją oraz montażem ślusarki aluminiowej. WYMAGANIA: znajomość rysunku technicznego; umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych i montażowych (m. in. wkrętarka, pilarka tarczowa, wiertarka, laser pomiarowy); znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1; gotowość do częstych wyjazdów służbowych; dyspozycyjność; mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; staranność i dokładnośćw wykonywaniu powierzonych obowiązków; zaangażowanie. OFERUJEMY: stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; atrakcyjny system wynagradzania; prywatną opiekę medyczną dla pracowników i członków rodzin; możliwość przystąpieniado grupowego ubezpieczenia na życie; kartę MultiSport; pakiet świadczeń socjalnych (wysokie premie świąteczne, dofinansowanie wypoczynku, kolonie i obozy dla dzieci, prezenty dla pracowników obchodzących jubileusz zatrudnienia, prezenty świąteczne dla dzieci pracowników); premię regulaminową; dodatek stażowy; możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów oraz dostęp do wiedzy eksperckiej lidera w swojej branży; program rabatowy pozwalający na preferencyjny zakup produktów firmowych.

  • Praca Goleszów
  • Serwisant Goleszów
  • Goleszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836