Młodszy Przedstawiciel Handlowy z możliwością przeszkolenia/ przyuczenia
  • Bytom
Bytom, Bytom, Silesian Voivodeship, Polska
Solid Security Sp. z o.o.
9. 5. 2024

Miejsce pracy: Bytom

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie kontaktów w powierzonym rejonie
  • Tworzenie ofert handlowych
  • Podpisywanie umów
  • Projektowanie systemów alarmowych i kamer
  • Obsługa klientów Solid w powierzonym rejonie

Nasze wymagania

  • Zapał do pracy i pozytywnego nastawienia
  • Chęć nauki i rozwoju
  • Wysoka kultura osobista
  • Gotowości do pracy w terenie
  • Własny samochód (zwracamy paliwo)
  • Nie wymagamy doświadczenia!

To oferujemy

  • Nauczymy Cię jak być znakomitym handlowcem
  • Zyskasz ogromną pewność siebie
  • Będziesz potrafił prowadzić rozmowy handlowe
  • Nauczysz się tworzyć oferty i wyceny
  • Solid jest rozpoznawalną marką, budujesz swoje CV
  • Kilkumiesięczny okres wdrożeniowy bez stresu i presji
  • Gwarantowane wynagrodzenie + premie + prowizje

  • Praca Bytom
  • Przedstawiciel handlowy Bytom
  • Przedstawiciel handlowy Bytom Odrzański
  • Dyrektor handlowy Bytom
  • Bytom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246