Młodszy Przedstawiciel Handlowy ds. klienta korporacyjnego
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Solid Security Sp. z o.o.
24. 5. 2024

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Przedstawianie oferty handlowej i pozyskiwanie nowych zamówień
  • Budowanie bazy Klientów
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Współpraca z działem handlowym i kierownictwem

Nasze wymagania

  • Komunikatywność i otwartość
  • Chęć rozwoju w sprzedaży i handlu
  • Zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Możliwość podjęcia pracy w dłuższej perspektywie czasu (to nie jest oferta pracy tymczasowej)
  • Dowolną formę zatrudnienia (etat w pełnym wymiarze godzin, w oparciu o umowę zlecenie lub działalność gospodarczą)
  • Gwarantujemy jasne kryteria wynagrodzenia (podstawa + prowizja + premia)
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • Sprawdzone schematy wdrożenia nowych pracowników, przez cały okres zatrudnienia wsparcie przełożonego
Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Wrocław
  • Przedstawiciel handlowy Wrocław
  • Specjalista ds. obsługi klienta Wrocław
  • Tajemniczy klient Wrocław
  • Dyrektor handlowy Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509