Młodszy Przedstawiciel Handlowy
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Solid Security Sp z o.o
8. 10. 2024

Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Pruszcz Gdański, Reda, Rumia, Sopot, Wejherowo i okolice
branża: elektroniczne systemy zabezpieczeń
Z nami:
-nauczysz się nowego zawodu
-zdobędziesz doświadczenie
-zapewnisz sobie stabilizację zawodową
-będziesz uczestniczył w budowaniu silnej marki
Zakres obowiązków:
-aktywne wsparcie Przedstawiciela Handlowego przy realizacji zadań związanych ze sprzedażą produktów i usług firmy,
-podnoszenie kwalifikacji i kompetencji zawodowych mających na celu przygotowanie do pełnienia samodzielnej funkcji Przedstawiciela Handlowego
Oczekujemy:
-pozytywnego podejścia do pracy,
-wysokiej kultury osobistej,
-zaangażowania i uczestnictwa w prowadzonych szkoleniach,
-własnego samochodu (zwrot kosztów utrzymania), po okresie próbnym samochód służbowy,
-niekaralności,
-nie oczekujemy doświadczenia, mile widziane osoby podejmujące pracę po raz pierwszy
Oferujemy:
-możliwość podjęcia pracy w dłuższej perspektywie czasu (to nie jest oferta pracy tymczasowej),
-dowolną formę zatrudnienia (etat w pełnym wymiarze godzin, w oparciu o umowę zlecenie),
-system pracy (pon. – pt.; godz.: 8-16 lub 9-17),
-miejsce pracy w Biurze Regionalnym Gdynia lub Gdańsk,
-gwarantujemy jasne kryteria wynagrodzenia (podstawa + prowizja + premia),
-możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia produktowe i sprzedażowe,
-sprawdzone schematy wdrożenia nowych pracowników, przez cały okres zatrudnienia wsparcie osobistego trenera,
-ciekawą, dynamiczną pracę, dostęp do nowych technologii i rozwiązań, zatrudnienie w Twoim miejscu zamieszkania
Prosimy o dodanie klauzuli:
Realizując obowiązki informacyjne dotyczące ochrony danych osobowych, wynikające
z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.
w sprawie ochrony osób fizycznych
w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich
danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) [„RODO”,
przekazujmy następujące informacje:
1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Solid Security spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością („ADO”), adres: ul. Postępu 17, 02-676 Warszawa.
2. Mogą się Państwo kontaktować z wyznaczonym przez ADO inspektorem ochrony danych
pod adresem email: @
3. Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest
dobrowolne, jednak niezbędne, aby uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym. Pozostałe dane
przetwarzane będą na podstawie udzielonej przez Państwa zgody. Jeżeli dane będą
obejmowały szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, konieczna
jest wyraźna zgoda na ich przetwarzanie.
Za Państwa zgodą ADO będzie przetwarzał Państwa dane osobowe także w innych procesach
rekrutacyjnych.
4. Odbiorcami Państwa danych osobowych mogą być podmioty, które na podstawie
stosownych umów podpisanych z ADO przetwarzają dane osobowe, dla których
administratorem danych osobowych jest ADO, np. firmy księgowe, kancelarie prawne oraz
dostawcy usług IT.
5. Państwa dane będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku
wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych
rekrutacji, Państwa dane będą przechowywane nie dłużej niż 12 miesięcy od wysłania
aplikacji.
6. Mają Państwo prawo:
a) dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
b) do sprostowania danych;
c) do ograniczenia przetwarzania danych;
d) do usunięcia danych;
e) do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193
Warszawa).
7. W zakresie w jakim Państwa dane osobowe przetwarzane są na podstawie udzielonej
przez Państwa zgody, mogą Państwo cofnąć udzieloną zgodę w dowolnym momencie, bez
wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed
jej cofnięciem.

  • Praca Gdańsk
  • Przedstawiciel handlowy Gdańsk
  • Przedstawiciel handlowy Pruszcz Gdański
  • Przedstawiciel handlowy Nowy Dwór Gdański
  • Przedstawiciel handlowy Starogard Gdański
  • Przedstawiciel handlowy gdański
  • Dyrektor handlowy Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238